Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Антидрон системи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Системи антидрон

Протидія БПЛА — це одне з важливих завдань під час ведення бойових дій. Квадрокоптери часто використовуються з метою шпигунства, терористичних атак по військовим об’єктам і людям у війні з загарбницькою росією, мінування і задля інших подібних цілей. Глушилки FPV БПЛА дозволяють убезпечити дружні війська, об’єкти і територію від небажаного вторгнення російських військ і інших ворожих дій росії. Спеціалізовані системи протидії безпілотним літальним апаратам є відмінними інноваційними технологіями, за допомогою яких здійснюється виявлення і ефективна нейтралізація ворожих російських дронів.

Принципи роботи систем антидрон

Існують різні варіації сучасних систем антидрон. Залежно від типу такої апаратури, глушилки можуть мати різні способи роботи. Найбільш поширеними принципами функціонування даної апаратури є наступні:

 • Виявлення. Антидронні системи працюють за рахунок вбудованих сенсорів високої сенситивності. Вони обладнані радарами, інфрачервоними датчиками, камерами і іншими підсистемами. Все це дозволяє швидко знаходити у повітрі коптери загарбницького ворога.
 • Нейтралізація. Певні типи систем призначені для швидкого і ефективного знищення БПЛА. Процес може здійснюватися у різний спосіб. До них відносять блокування радіосигналів, які ними отримуються, створення перешкод у радіосигналах чи застосування інших спеціальних пристроїв нейтралізації.
 • Ідентифікація. Такі системи здатні не просто виявити дрон у небі, а й визначати його можливі цілі. Це здійснюється за рахунок вбудованої бази знань, яка допомагає порівнювати виявлені модифікації і знаходити між ними відповідності.

 Системи протидії дронам встановлюють на різних об’єктах. Завдяки різноманітності воєнних модифікацій і функціональності сучасні антидрони Україна можна використовувати на різних військових базах для захисту кордонів і прикордонних зон, у зонах із високим рівнем секретності, під час масових заходів, на великих об’єктах інфраструктури, підприємствах тощо. Найбільш ефективне їх саме воєнне використання.

Функціонал і переваги сучасної систем антидрон

Купити антодронову глушилку можна для виконання різних бойових завдань. До основних функціональних можливостей інноваційних глушилок проти безпілотних літальних апаратів відносять такі:

 • виявлення ворожих коптерів (встановивши систему у заданій зоні, можна ефективно і автоматично виявляти ворожі дрони в межах цієї території, визначаючи модифікацію, габарити і інші параметри дрону);
 • блокування і перехоплення дронів (глушилки дронів здатні ефективно блокувати сигнал управління, який поступає від ворожого оператора, роблячи подальший рух ворожих коптерів неможливим, завдяки чому дрон можна не просто перехопити, але за потреби знищити);
 • контроль і аналітика (за допомогою антидронних апаратів можна постійно спостерігати за заданою територією і повітряним простором, аналізуючи дані, виявляючи можливі загрози і вживаючи необхідних військових заходів);
 • ідентифікація (певні модифікації глушилок здатні знаходити і ідентифікувати власників коптерів, а також здійснювати наведення на них для вжиття подальшого їх винищення);
 • інтеграція (сучасні системи протидії БПЛА можуть легко інтегруватися з іншими засобами безпеки, включаючи радіоелектронну розвідку, відеоспостереження тощо);
 • ефективний захист від дронів (критично і стратегічно важливі зони і об’єкти — міста, аеропорти і інші — можна ефективно захистити від ворожих дронів за допомогою глушилки).

З урахуванням широких можливостей систем антидрон можна говорити про значні переваги таких рішень, до яких відносяться:

 • підвищення рівня безпеки різних зон і об’єктів;
 • висока ефективність роботи у реальному часі з можливістю негайної реакцію на загрозу;
 • гнучкість систем, що дозволяє підібрати і налаштувати апаратуру відповідно до наявних вимог і потреб;
 • висока функціональність за рахунок можливостей інтеграції і комплексного підходу до системи захисту.

Різновиди систем антидрон

Сучасна індустрія технологій пропонує різні види систем протидії безпілотним літальним апаратам залежно від поставлених цілей і завдань. Відповідно до них можна підібрати:

 • Купольні системи боротьби проти дронів. Передові технології дозволяють ефективно виявляти і знищувати дрони. Така апаратура покриває широкий частотний діапазон, завдяки чому забезпечується велика зона покриття, над якою створюється свого роду захисний купол. Системи гарантують стабільність і ефективність навіть при тривалій роботі.
 • Мобільні системи. Це портативні антидрони з невеликою вагою, які легко транспортувати і налаштовувати на потрібні частоти. Апаратура працює на акумуляторі, що легко замінюється.
 • Детектори дронів. Це мініатюрні пристрої, які зручно використовувати у будь-якій ситуації і брати із собою скрізь. Апаратура забезпечує тривалий час роботи на одному заряді батареї і гарантує ефективний захист на обмеженому радіусі.
 • Системи РЕБ проти дронів-штурмовиків. Такі системи також відрізняються компактністю, завдяки чому можна забезпечити безпеку пересування автомобілем чи убезпечити зону тимчасової дислокації.

При виборі системи антидрон необхідно враховувати місця встановлення, площу об’єкта, що охороняється, а також інші особливості і вимоги. Така апаратура може запропонувати різний час автономної роботи, радіус дії захисту і діапазон частот, рівень захисту (від вологи і інших зовнішніх факторів), можливості інтерфейсу і функціональність.

У SKYHUB ви можете купити захист від дронів оптимального типу. Придбати відповідний пристрій можна за доступною ціною. Ми пропонуємо тільки сучасне і високотехнологічне обладнання, щоб забезпечити ефективний захист дружніх військ і об’єктів у небезпечних умовах і при виконанні важливих бойових завдань. Щоб підібрати і замовити систему антидронів, зв’яжіться з нашими фахівцями для консультації.

Вгору